Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

12.03.2016 - Zawody EAC

WYNIKI:

50m Chłopców SP

1. Skrzypczak Mateusz 6,7s - Pogórze

2.  Dobrzański Piotr 6,8s - Sopot

3. Domagała Zbigniew 7,0s - Sopot

50m Dziewcząt SP

1. Bladosz Gabrysia - 7,0s - Sopot

2. Makara Juliana - 7,3s - Gdynia

3. Krassowska Milena - 7,4 - Sopot

50m Chłopców GIM

1. Rzepiela Jakub - 6,1s - Gdynia 

2. Pacyński Konrad - 6,2s - Pogórze

3. Kokoszka Jakub - 6,5s - Wilczęta

50m Dziewcząt GIM

1. Pietroń Monika - 7,00s - Pogórze

2. Brzoskowska Daria - 7,1s - Karsin

3. Ostrzyniewska Wiktoria - 7,2s - Sopot

600m Dziewcząt SP

1. Świeca Michalina - 2:04,0 - Sopot

2. Skwierawska Karolina - 2:04,6 - Karsin

3. Penkowska Alicja - 2:06,4 - Chmielno

600m Dziewcząt GIM

1. Owsianik Klaudia - 1,58,9 - Sopot

2. Grzybek Barbara - 1,59,2 - Pogórze

3. Sikora Paulina - 2,03,1 - Sopot

1000m chłopców SP

1. Lewandowski Filip - 3:22,9 - Sopot

2. Gnaciński Szymon - 3:24,0 - Nowa Cerkiew

3. Januszewski-Fojuht Kacper -3:30,3 -  Nowa Cerkiew

1000m chłopców GIM

1. Kolasiński Szymon - 3,02,5 - Osieczna

2. Landowski Damian - 3:08,2 - Karsin

3. Chrapkowski Daniel - 3:09,5 - Karsin

skok wzwyż dziewcząt  SP

1. Solejewska Monika - 130cm - Nowa Cerkiew

2. Ordon Anita - 125cm - Osieczna

3. Manczur Agata - 110 cm - Mikołajki Pomorskie

skok wzwyż dziewcząt GIM 

1. Steć Patrycja - 150cm - Wilczęta

2. Rożeńska Zuzanna - 145cm - Gdynia

3. Sobecka Wiktoria - 130cm - Pinczyn

skok wzwyż chłopców SP

1. Inicki Tomasz- 125cm - Pogórze

2. Taczała Eryk - 120cm - Mikołajki Pomorskie

3. Abramowski Dawid - 100cm - Mikołajki Pomorskie

skok wzwyż chłopców GIM

1. Szymański Jakub - 170cm - Gdynia

2. Czapiewski Kamil - 165cm - Karsin

3. Becmerowicz Wiktor - 150cm - Wilczęta

skok w dal dziewcząt SP

1. Rojewska Klaudia - 4,01m - Mikołajki Pomorskie

2. Kudlińska Oliwia - 3,62m - Sopot

3. Sierecka Sandra - 3,62m - Mikołajki Pomorskie

skok w dal chłopców SP

1. Kaczorowski Maciek - 4,60m - Pogórze

2. Kamrowski Marcel - 4,36m - Mikołajki Pomorskie

3. Wesołowski Ksawery - 4,10m - Osieczna

skok w dal dziewcząt GIM

1. Zmarzła Weronika - 4,52m - Gdynia

2. Bartwicka Julia - 4,37m - Lubichowo

3. Reszczyńska Alicja - 4,4,36m - Karsin

skok w dal chłopców GIM

1. Pilichowski Konrad - 5,29m - Sopot

2. Kordecki Paweł - 5,08m - Osieczna

3. Owsik Maciej - 5,01m - Gdynia

pchnięcie piłką lekarską 2kg dziewcząt SP

1. Koprowska Klaudia - 9,90m - Pinczyn

2. Kubisz Wiktoria - 9,82m - Osieczna

3. Graban Marta - 9,68m - Osieczna

pchnięcie piłką lekarską 3kg chłopców SP

1. Sieniawski Krystian - 9,01m - Wilczęta

2. Jasnoch Jakub - 8,88m - Karsin

3. Szyca Kacper - 8,76m - Lubichowo

pchnięcie piłką lekarską 3kg dziewcząt GIM

1. Ossowska Justyna - 10,58m - Pinczyn

2. JAkubowska Aleksandra - 9,71m - Chmielno

3. Zarudzka Monika - 9,49m - Karsin

pchnięcie piłką lekrską 5 kg chłopców GIM

1. Krause Patryk - 11,62m - Pogórze

2. Serżysko Kasper - 11,18m - Nowa Cerkiew

3. Holender Radosław - 10,05m - Karsin

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory