Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

9.12.2015 - HALA GCS w Gdyni - EAC

WYNIKI:

50m Chłopców SP

1. Wardyn Dominik - 7,0s - Karsin

2. Majchrzak Szymon - 7,2s - Kaliska

3. Kamrowski Marcel - 7,7s - Mikołajki Pomorskie

50m Dziewcząt SP

1. Bladosz Gabrysia - 7,1s - Sopot

2. Juliana Makara - 7,2s - Gdynia

3. Baraniak Barbara - 7,4 - Sopot

50m Chłopców GIM

1. Chodowski Krzysztof - 6,2s - Mikołajki Pomorskie

2. Pacyński Konrad - 6,3s - Pogórze

3. Rassmus Kosma - 6,4s - Sopot

50m Dziewcząt GIM

1. Ostrzyniewska Wiktoria - 6,8s - Sopot

2. Jachorek Aleksandra - 6,9s - Pogórze

3. Puzdrowska Marta - 7,0s - Chmielno

600m Dziewcząt SP

1. Skwierawska Karolina - 2:02,9 - Karsin

2. Majewska Patrycja - 2:05,3 - Kaliska

3. Magulska Oliwia - 2:06,3 - Sopot

600m Dziewcząt GIM

1. Stój Alicja - 1,53,4 - Sopot

2. Grzybek Barbara - 1,58,6 - Pogórze

3. Owsianik Klaudia - 1,58,8 - Sopot

1000m chłopców SP

1. Dobrzański Piotr - 3:18,3 - Sopot

2. Gnaciński Szymon - 3:27,4 - Nowa Cerkiew

3. Januszewski-Fojuht Kacper - Nowa Cerkiew

1000m chłopców GIM

1. Kolasiński Szymon - 3,03,7 - Osieczna

2. Chrapkowski Daniel - 3:07,8 - Karsin

3. Pietrzak Mateusz - 3:08,8 - Sopot

skok wzwyż chłopców SP

1. Siczek Mateusz - 125cm - Wilczęta

2. Taczałą Eryk - 125cm - Mikołajki Pomorskie

3. Ginter Łukasz - 120 cm - Nowa Cerkiew

skok wzwyż dziewcząt SP 

1. Rozenbajgier Martyna - 135cm - Wilczęta

2. Zdrojewska Zuzanna - 130cm - Chmielno

3. Ordon Anita - 125cm - Osieczna

skok wzwyż chłopców GIM

1. Błędowski Bartosz - 160cm - Gdynia

2. Szymański Jakub - 160cm - Gdynia

3. Czapiewski Kamil - 150cm - Karsin

skok wzwyż dziewcząt GIM

1. Steć Patrycja - 150cm - Wilczęta

2. Nawrocka ALeksandra - 150cm - Wilczęta

3. Rożeńska Zuzanna - 150cm - Gdynia

skok w dal dziewcząt SP

1. Kudlińska Oliwia - 4,36m - Sopot

2. Piechowicz Katarzyna - 4,12m - Wilczęta

3. Jakielska Agata - 4,08m - Sopot

skok w dal chłopców SP

1. Kaczorowski Maciek - 4,60m - Pogórze

2. Bryze Jakub - 4,36m - Gdańsk

3. Kamrowski Marcel - 4,35m - Mikołajki Pomorskie

skok w dal dziewcząt GIM

1. Bartwicka Julia - 4,48m - Lubichowo

2. Warsińska Karolina - 4,37m - Karsin

3. Imianowska Kinga - 4,16m - Pinczyn

skok w dal chłopców GIM

1. Jastrowski Aleksander - 6,14m - Mikołajki Pomorskie

2. Sroka Patryk - 4,95m - Lubichowo

3. Pilichowski Konrad - 4,94m - Sopot

pchnięcie piłką lekarską 2kg dziewcząt SP

1. Koprowska Klaudia - 9,78m - Pinczyn

2. Kubisz Wiktoria - 9,77m - Osieczna

3. Graban Marta - 9,09m - Osieczna

pchnięcie piłką lekarską 3kg chłopców SP

1. Cinszek Robert - 8,82m - Gdańsk

2. Szyca Kacper - 8,63m - Lubichowo

3. Jasnoch Jakub - 8,33m - Karsin

pchnięcie piłką lekarską 3kg dziewcząt GIM

1. Ossowska Justyna - 10,55m - Pinczyn

2. Zarudzka Monika - 9,55m - Gdynia

3. Brzoskowska Sandra - 8,67m - Karsin

pchnięcie piłką lekrską 5 kg chłopców GIM

1. Krause Patryk - 12,02m - Pogórze

2. Serżysko Kasper - 11,37m - Gdynia

3. Orlikowski Kacper - 11,27m - Nowa Cerkiew

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory