Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

28.11.2015 - Hala GCS w Gdyni

Wyniki zawodów:

 

50m dz SP:

1. Bladosz Gabrysia - 7,15s - Sopot

2. Makara Juliana - 7,28s - Gdynia

3. Krassowska Milena - 7,50s - Sopot

50m chł SP:

1. Skrzypczak Mateusz - 6,82s - Pogórze

2. Wardyn Dominik - 7,07s - Karsin

3. Sokólski Oskar - 7,66s - Sopot

50m dz GIM:

1. Kaźmierczak Zuzanna - 6,81s - Sopot

2. Ostrzyniewska Wiktoria - 7,08s - Sopot

3 Puzorowska Marta - 7,16s - Chmielno

50m chł GIM:

1. Kosma Rassmus - 6,16s - Sopot

2. Chodowski Krzysztof - 6,20s - Mikołajki Pomorskie

3. Pacyński Konrad - 6,31s - Pogórze

600m dz SP:

1. Penkowska Alicja - 2:04,7 min. - Chmielno

2. Skwierawska Karolina - 2:05,6 min. - Karsin

3. Magulska Oliwia - 2:06,6 min. - Sopot

600m dz GIM:

1. Mikszuta Emilia - 1:51,6 min. - Sopot

2. Grzybek Barbara - 1:53,5 - Pogórze

3. Pietroń Monika - 1:54,2 - Pogórze

1000m chł SP:

1. Gnaciński Szymon - 3:26,6 - Nowa Cerkiew

2. Klarecki Jan - 3:41,6 - Kaliska

3. Kitowski Filip - 3:42,2 - Chmielno

1000m chł GIM:

1. Drawc Filip - 2:58,1 - Sopot

2. Kolasiński Szymon - 3:00,2 - Osieczna

3. Antkowiak Kacper - 3:05,3 - Sopot

skok wzwyż dz SP:

1. Krassowska Natalia - 135cm - Pogórze

2. Ordon Anita- 120cm  - Osieczna

3. Solejewska Monika - 115cm - Nowa Cerkiew

skok wzwyż chł. SP:

1. Pankowski Damian - 120cm - Pankowski Damian

2. Ginter Łukasz - 120cm - Nowa Cerkiew

3. Raczyński Maciej - 115cm - Pogórze

skok wzwyż dz. GIM:

1. Steć Patrycja - 150cm - Wilczęta

2. Grzyb Joanna - 145cm - Wilczęta

3. Rożeńska Zuzanna- 145cm - Gdynia

skok wzwyż chł. GIM:

1. Błędowski Bartosz - 165cm - Gdynia

2. Szymański Jakub - 165cm - Gdynia

3. Machajewski Mateusz - 165 - Osieczna

skok w dal dz. SP:

1. Rojewska Klaudia - 4,02m - Mikołajki Pomorskie

2. Piechowicz Katarzyna - 3,97m - Wilczeta

3. Kudlińska Oliwia - 3,95m - Sopot

skok w dal K GIM:

1. Jachorek Aleksandra - 4,51m - Pogórze

2. Czapiewska Justyna - 4,17m - Karsin

3. Warsińska Karolina - 4,08m - Karsin

skok w dal chł. SP:

1. Kaczorowski Maciej - 4,45m - Pogórze

2. Kamrowski Marcel - 4,38m - Mikołajki Pomorskie

3. Suchowski Mateusz - 4,17m - Osieczna

skok w dal chł GIM:

1. Jastrowski Aleksander - 5,80m - Mikołajki Pomorskie

2. Chrapkowski Daniel - 5,36m - Karsin

3. Kordecki Paweł - 5,20m - Osieczna

pchnięcie p. lekarską dz. SP:

1. Koprowska Klaudia - 10,85m - Pinczyn

2. Kubisz Wiktoria - 9,11m - Osieczna

3. Graban Marta - 8,34m - Osieczna

pchnięcie p. lekarską dz. GIM:

1. Ossowska Justyna - 10,39m - Pinczyn

2. Zarudzka Monika - 9,05m - Gdynia

3. Landowska Monika - 8,93m - Osieczna

pchnięcie p. lekarską chł. SP:

1. Krynicz Tomasz - 9,44m - Wilczęta

2. Pankowski Damian - Osieczna

3. Jasnoch Jakub - 8,13m - Karsin

pchnięcie p. lekarską chł. GIM:

1. Sużysko Kasper - 11,21m - Gdynia

2. Holender Radosław - 10,10 - Karsin

3. Maciszak Krystian - 9,60m - Wilczęta 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory