Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

03.10.2015 - Energa Athletic Cup -Zakończenie Sezonu

Wyniki Zawodów - 03.10.2015r.

60 m M- SP

1. Skrzypczak Mateusz - 8,2s - Pogórze

2. Sokólski Oskar - 9,2s - Sopot

3. Orlikowski Filip - 9,3 - Sopot

60m K- SP

1. Zaborowska Patrycja - 9,0s - Karsin

2. Makara Juliana - 9,0s -Gdynia

3. Cześnik Laura - 9,2s - Wilczęta

100m M - GIM

1. Chodowski Krzysztof - 11,9s - Wilczęta

2. Hacz Karim - 11,9s - Sopot

3. Słomski Szymon - 12,7s - Lubichowo

100m K - GIM

1. Kaźmierczak Zuzanna - 13,0s - Sopot

2. Kawka Kinga - 13,3s - Sopot

3. Labuda Karolina - 13,5s - Pinczyn

300m M - SP

1. Dobrzański Piotr - 42,8s - Sopot

2. Bernhagen Dawid - 51,4 - Osieczna

3. Olak Bartosz - 54,5 - Mikołajki Pomorskie

300m K - SP

1. Baraniak Barbara - 49,3 - Sopot

2. Skwierawska Katarzyna - 52,6s - Karsin

3. Łącka Weronika - 54,2s - Osieczna/Szlachta

300m M - GIM

1. Rassmus Kosma - 38,6s - Sopot

2. Kaszubowski Wojciech - 42,1s - Lubichowo

3. Megger Mateusz - 42,7 - Karsin

300m K - GIM

1. Ostrzyniewska Wiktoria - 42,9s - Sopot

2. Stój Alicja - 43,5s - Sopot

3. JAchorek Aleksandra - 46,4s - Pogórze

600m K - SP

1. Skwierawska Karolina - 1:55,8s - Karsin

2. Świeca Michalina - 1:58,1s - Sopot

3. Majewska Patrycja - 1:59,2 - Kaliska

600m K - GIM

1. Mikszuta Emilia - 1:42,4s - Sopot

2. Grzybek Barbara - 1:43,6s - Pogórze

3. Owsianik Klaudia - 1:45,8s - Sopot

1000m M - SP

1. Zaborowski Dominik - 3:30,1s - Krsin

2. Szumacher Szymon - 3:33,5 - Kaliska

3. Klarecki Jan - 3:33,9 - Kaliska

1000m M - GIM

1. Drawc Filip - 2:48,1s - Sopot

2. Kolasiński Szymon - 2:52,8s - Osieczna/Szlachta

3. Chrapkowski Daniel - 2:56,6 - Karsin

Sztafeta 4x100 M - SP

1. Sopot - 52,3s

2. Pogórze - 55,5s

3. Pinczyn - 56,5

Szfateta 4x100m K - SP

1. Sopot - 62,1s

2. Karsin - 62,,8s

3. Osieczna/Szlachta - 63,1s

Sztafeta 4x100m M - GIM

1. Sopot - 49,5s

2. Mikołajki Pomorskie - 50,4s

3. Lubichowo - 52,0s

Sztafeta 4x100m M - SP

1. Kaliska - 61,1s

2. Karsin - 64,1s

3. Mikołajki Pomorskie - 68,9s

Skok w dal K - SP

1. Rymarzak Monika - 3,70m - Sopot

2. Stępień Weronika - 3,51m - Mikołajki Pomorskie

3. Jakielska Agata - 3,50m - Sopot

Skok w dal M - SP

1. Kaczorowski Maciej - 4,49m - Pogórze

2. Kamrowski Marcel - 4,18m - Mikołajki Pomorskie

3. Suchomski Mateusz - 4,07 - Osieczna/Szlachta

Skok w dal K - GIM

1. Denc Anna - 4,34m - Pogórze

2. Czapiewska Justyna - 4,32m - Karsin

3. Warsińska KArolina - 4,16m - Karsin

Skok w dal M - GIM

1. Jastrowski Aleksander - 5,73m - Mikołajki Pomorskie

2. Chodowski Krzysztof - 5,32m - Mikołajki Pomorskie

3. Piekarski Radosław - 5,11m - Czersk

Skok wzwyż - K - SP

1. Krassowska Milena - 1,25m - Sopot

2. Jabłońska Aleksandra - 1,10m - Gdynia

3. Bąkowska Wiktoria - 1,00m - Lubichowo

Skok wzwyż - M - GIM

1. Jastrowski Aleksander - 1,70m - Mikołajki Pomorskie

2. Błędowski Bartosz -1,65m - Gdynia

3. Pacyński Konrad - 1,60 - Pogórze

Skom wzwyż K - GIM

1. Steć Patrycja - 1,50m - Wilczęta

2. Kożuch Izabela - 130m - Osieczna/Szlachta

3. Beker Julia - 1,15m - Osieczna/Szlachta

Pchnięcie Kula Gim - K

 

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory