Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

09.05.2015 - EAC Sopot - otwarcie sezonu LA

WYNIKI:

60m K - SP

1. Labuda Karolina - 8,60s - Pinczyn

2. Baraniak Barbara - 8,72s - Sopot

3. Unger Natalia - 9,16s - Pinczyn

60m M - SP

1. Trochowski Kacper - 8,09s - Pinczyn

2. Polewczyk Kuba - 8,40s - Sopot

3. Ossowski Michał - 8,47s - Karsin

100m K - GIM

1. Burczyk Julia - 12,56s - Pinczyn

2. Głodek Magdalena - 13,28s - Lubichowo

3. Zmarzła Weronika - 13,69s - Gdynia

100m M - GIM

1. Hacz Karim - 11,53s - Sopot

2. Kurowski Ernest - 11,78s - Wilczęta

3. Damski Mateusz - 12,56s - Lubichowo

300m M - GIM

1. Rassmus Kosma - 37,59s - Sopot

2. Noga Dawid - 39,37s - Lubichowo

3. Biliński Olaf - 40,03 - Sopot

300m K - GIM

1. Jachorek Aleksandra - 43,44s - Sopot

2. Ostrzyniewska Wiktoria - 43,78s - Sopot

3. Czapiewska Martyna - 47,12s - Czersk

600m K - SP

1. Wiergowska Julia - 1:49,95s - Sopot

2. Sikora Paulina - 1:52,97s - Sopot

3. Pietroń Monika - 1:56,10s - Sopot

600m K - GIM

1. Mikszuta Emilia - 1:46,74s - Sopot

2. Grzybek Barbara - 1:49,34s - Sopot

3. Felińska Agata - 1:49,46 - Kaliska

1000m M - SP

1. Dobrzański Piotr - 3:08,78s - Sopot

2. Michalski Przemysław - 3:10,58s - Sopot

3. Żywicki Jakub - 3:10,6s - Kaliska

1000m M - GIM

1. Stosik Michał - 2:55,5 - Osieczna/Szlachta

2. Lorbiecki Adrian - 2:55,75s- Karsin

3. Procajło Patryk - 2:55,98s - Sopot

Pchnięcie kulą K - 2 kg - SP

1. Koprowska Klaudia - 10,13m - Pinczyn

2. Litkowska Patrycja - 9,74m - Lubichowo

3. Imianowska Kinga - 9,46m - Pinczyn

Pchnięcie Kulą M - 3 kg - SP

1. Nowaczyk Szymon - 9,97m - Sopot

2. Kozłowski Joachim - 9,44m - Kaliska

3. Groth Gracjan - 8,89m - Kaliska

Pchnięcie kulą K - 3 kg - GIM

1. Ossowska Justyna - 11,35m - Pinczyn

2. Landowska Monika - 9,48m - Osieczna/Szlachta

3. Płużycka Eliza - 9,34m - Wilczęta

Pchnięcie klulą M - 5 kg - GIM

1. Krauze Patryk - 10,21m - Sopot

2. Maciszak Krystian - 9,96m - Wilczęta

3. Podlewski Kacper - 9,65 - Czersk

W dal K - SP 

1. Siezieniewska Weronika - 4,56m - Sopot

2. Bartwicka Julia - 4,30m - Lubichowo

3. Piechowicz Katarzyna - 3,92m - Wilczeta

W dal M - SP

1. Augustynek Filip - 4,70m - Sopot

2. Jarzębiński Kamil - 4,39m  - Mikołajki Pomorskie

3. Bucław Kacper - 4,33m - Karsin

W dal K - GIM

1. Gołuńska Marta - 4,26m - Karsin

2. Kiżewska Dominika - 4,23m - Czersk

3. Gdaniec Klaudia - 4,17m - Lubichowo

W dal M - GIM

1. Kordecki Paweł - 5,30m - Osieczna/Szlachta

2. Chrapkowski Daniel - 5,25m - Karsin

3. Piekarski Radosław - 5,17m - Czersk

Wzwyż K - SP

1. Rożeńska Zuzanna - 1,40m - Gdynia

2. Sobecka Wiktoria - 1,25m - Pinczyn

3. Ziejka Marta - 1,20m - Gdynia

Wzwyż M - SP

1. Szymański Jakub - 1,40m - Gdynia

Wzwyż M - GIM

1. Kłosowski Kamil - 1,65m - Osieczna/Szlachta

2. Błędowski Bartosz - 1,60m - Gdynia

3. Taczałą Brian - 1,60m - Mikołajki Pomorskie

Wzwyż K - GIM

1. Zabrocka Agata - 1,50m - Osieczna/Szlachta

2. Śteć Patrycja - 1,50m - Wilczęta

3. Grzyb Joanna - 1,45m - Wilczęta

Skok o Tyczce K -  GIM

1. Celej Natalia - 3,30m - Sopot

2. Młot Karolina - 3,10m - Sopot

3. Bartel Agata - 2,90m - Sopot

Skok o Tyczce M - GIM

1. Wasilewski Filip - 3,30 - Sopot

2. Parzyszek Fryderyk - 3,30 - Sopot

3. Polanowskin Paweł - 3,00 - Sopot

P. palantowa K - SP

1. Magulska Wiktoria - 41,5m - Czersk

2. Czapiewska Natalia - 41,5m - Czersk

3. Smukła Marcelina - 38m - Pinczyn

P. palantowa M - SP

1. Gosz Filip - 52,5m - Lubichowo

2. Łabuński Konrad - 49m - Pinczyn 

3. Krynicz Tomasz - 48,5m - Wilczęta

Oszczep K - GIM

1. Michna Natalia - 25,5m - Lubichowo

2. Kliczkowska Katarzyna 24,60m - Czersk

3. Klein Sandra - 22,00m 0 Lubichowo

Oszczep M - GIM

1. Linda Ernest - 44,70m - Czersk

2. Kamiński Damian - 44,50m - Gdynia

3. Adameczek Damian - 37,40m - Wilczęta

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory