Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

28.02.2015 - Energa Athletic Cup

WYNIKI 28.02.2015r.

50m dziewcząt SP:

1. Labuda Karolina - 7,4 (Pinczyn)

2. Jażdżewska Nikola - 7,5 (Gdynia)

3. Baraniak Barbara - 7,7 (Sopot)

50m chłopców SP:

1. Trochowski Kacper - 6,8 (Pinczyn)

2. Łabuński Konrad - 7,0 (Pinczyn)

3. Papis Łukasz - 7,2 (Wilczęta)

50m dziewcząt GIM:

1. Kaźmierczak Zuzanna - 6,9 (Sopot)

2. Głodek Magdalena - 7,0 (Lubichowo)

3. Kawka Kinga - 7,1 (Sopot)

50m chłopców GIM:

1. Kurowski Ernest - 6,3 (Wilczęta)

2. Rombalski Jakub - 6,3 (Lubichowo)

3. Ossowski PAweł - 6,3 (Karsin)

600m dziewcząt SP:

1. Wiergowska Julia - 2:00,6 (Sopot)

2. Sikora Paulina - 2:01,5 (Sopot)

3. Sobecka Wiktoria - 2:04,2 (Pinczyn)

600m dziewcząt GIM:

1. Stolarczyk Laura 1:49,0 (Sopot)

2. Mikszuta Emila 1:52,1 (Sopot)

3. Młot Karolina 1:56,7 (Sopot)

1000m chłopców SP:

1. Michalski Przemysław - 3:21,9 (Sopot)

2. Sowiński Stanisław - 3:38,2 (Kaliska)

3. Żywicki Jakub - 3:30,4 (Kaliska)

1000m chłopców GIM:

1. Stosik Michał - 3:07,4 (Osieczna)

2. Połom Damian - 3:07,5 (Osieczna)

3. Procajło Patryk - 3:08,1 (Sopot)

Pchnięcie p. lekarską  dziewcząt SP:

1. Koprowska Klaudia - 10,69m (Pinczyn)

2. Kurowska Emilia - 8,97m (Wilczęta)

3. Justa Magdalena - 8,61m (Osieczna)

Pchnięcie p. lekarską dziewcząt GIM:

1. Ossowska Justyna - 10,11m (Pinczyn)

2. Zajączkowska Anna - 8,70m (Gdynia)

3. Landowska Minika - 8,46m (Osieczna)

Pchnięcie p. lekarską chłopców SP:

1. Groth Gracjan - 8,67m (Kaliska)

2. Szlasa Maciej - 8,36m (Karsin)

3. Ledwójcik Artur - 8,27m (Wilczęta)

Pchnięcie p. lekarską chłopców GIM:

1. Krauze Patryk - 11,00m (Sopot)

2. Tuszkowski Błażej - 10,84  (Kaliska)

3. Kamiński Damian - 10,24m (Gdynia)

Skok w dal dziewcząt SP:

1. Narloch Wiktoria - 4,03m (Osieczna)

2. Jakielska Agata - 3,38m (Sopot)

3. Borowska Marcelina - 3,16m (Sopot)

Skok w dal chłopców SP:

1. Błażys Michał - 4,35m (Gdynia)

2. Kaczorowski Maciej - 4,20m (Sopot)

3. Jarzembiński Kamil - 4,08m (Mikołajki Pomorskie)

Skok w dal dziewcząt GIM:

1. Jachorek Aleksandra - 4,59m (Sopot)

2. Bartel Agata - 4,50m (Sopot)

3. Warsińska Karolina - 4,33m (Karsin)

Skok w dal chłopców GIM:

1. Jastrowski Aleksander - 5,48m - (Mikołajki Pomorskie)

2. Chodowski Krzysztof - 5,43m - (Mikołajki Pomorskie)

3. Kordeckin Paweł - 5,37m - (Osieczna)

Skok wzwyż dziewcząt SP:

1. Rożeńska Zuzanna - 1,50m (Gdynia)

2. Ziejka Marta - 1,30m (Gdynia)

3. Lietke MAgdalena - 1,20m (Gdynia)

Skok wzwyż chłopców SP:

1. Szymański Jakub - 1,50m (Gdynia)

2. Michałek Alan - 1,30m (Wilczęta)

3. Małąchowski MAciej - 1,20m (Pinczyn)

Skok wzwyż dziewcząt GIM:

1. Steć Patrycja - 1,50m (Wilczęta)

2. Zabrocka Agata - 1,50m (Osieczna)

3. Celej Natalia - 1,45m (Sopot)

Skok wzwyż chłopców GIM:

1. Kłosowski Kamil - 1,70m (Osieczna)

2. Klimczak Jakub - 1,60m (Gdynia)

3. Noga Dawid - 1,60m (Lubichowo)

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory