Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

13.12.2014 - Energa Athletic Cup - Hala AWFiS

60m - dziewcząt - SP

1.  Labuda Karolina - 8,6s - Pinczyn

2. Wojak Weronika - 8,8s - Karsn

3. Pleczyńska Natalia - 9,0s - Sopot

60m- chłopców - SP

1. Trochowski Kacper - 8,4s - Pinczyn

2. Papis Łukasz - 8,5s - Wilczęta

3. Lewandowski Mateusz - 8,6s - Sopot

60m - dziewcząt - GIM

1. Głodek Magdalena - 8,2s - Lubichowo

2. Burczyk Julia - 8,2s - Pinczyn

3. Wakusz Wiktoria - 8,3 - Pinczyn

60m - chłopców - GIM

1. Hacz Karim - 7,3s - Kolbudy

2. Kosma Rassmus - 7,3s - Sopot

3. Treder Marcin - 7,4s - Kolbudy

600m - dziewcząt - SP

1. Wiergowska Julia - 2:01,2 - Sopot

2. Sikora Paulina - 2:01,8 - Sopot

3. Rozenbejgier Martyna - 2:03,1 - Wilczęta

600m - dziewcząt - GIM

1. Młot Karolina - 1:51,8 - Sopot

2. Ostrzyniewska Wiktoria - 1:54,7 - Sopot

3. Mikszuta Emilia - 1:59,3 - Sopot

1000m - chłopców - SP

1. Michalski Przemysław - 3:21,6 - Sopot

2. Łabuński Konrad - 3:28,4 - Pinczyn

3. Kozicki Cezary - 3:31,4 - Sopot

1000m - chłopców - GIM

1. Sokora Szymon - 3:02,3 - Pinczyn

2. Stosik Michał - 3:04,0 - Osieczna

3. Połom Damian - 3:10,7 - Osieczna

skok w dal dziewcząt - SP

1. Piechowicz Katarzyna - 3,87cm - Wilczęta

2. Rymarzak Monika - 3,30cm - Sopot

3. Rowińska Jolanta - 3,15cm - Kolbudy

skok w dal chłopców - SP

1. Iwicki Emil - 4,29m - Sopot

2. Kwidzyński Jakub - 3,93m - Sopot

3. Wardyń Dominik - 3,87m - Karsin

skok w dal dziewcząt - GIM

1. Romaniuk Katarzyna - 4,51m - Sopot

2. Jachorek Aleksandra - 4,27m - Sopot

3. Warsińska Karolina - 4,27m -  Karsin

skok w dal chłopców - GIM

1. Kordecki Paweł - 5,23m - Osieczna

2. Biliński Olaf - 5,08m - Sopot

3. Chrapkowski Daniel - 5,01m - Karsin

Pchnięcie p. lekarską dziewcząt - SP

1. Koprowska Klaudia - 10,43m - Pinczyn

2. Pstrąg Karolina - 9,71m - Osieczna

3. Justa Magdalena- 9,24m - Osieczna

Pchnięcie p. lekarską chłopców - SP

1. Zaorski Bartosz - 9,04m - Pinczyn

2. Groth Gracjan - 8,70m - Kaliska

3. Sztura Łukasz - 8,11m - Wilczęta

Pchnięcie p. lekarską dziewcząt - GIM

1. Ossowska Justyna - 10,02m - Pinczyn

2. Prętka Natalia - 9,31m - Sopot

3. Ochocka Beata - 8,59m - Wilczęta

Pchnięcie p. lekarską chłopców - GIM

1. Tuszkowski Błażej - 10,46m - Kaliska

2. Krauze Patryk - 10,20m - Sopot

3. Szczepański Tomasz - 9,62m - Kaliska

skok wzwyż dziewcząt - GIM

1. Steć Patrycja - 162cm - Wilczęta

2. Zabrocka Agata - 150cm - Osieczna-Szlachta

3. Grzyb Joanna - 140cm - Wilczęta

skok wzwyż chłopców - GIM

1. Stromski Jaromir - 175cm - Sopot

2. Noga Dawid - 170cm - Lubichowo

3. Kłosowski Kamil - 165 cm - Osieczna

skok wzwyż dziewcząt - SP

1. Jabłońska Aleksandra - 120cm - Gdynia

skok wzwyż chłopców - SP

1. Szymański Jakub -135cm - Gdynia

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory