Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

29.11.2014 - Energa Athletic Cup - Hala GOSIR Gdynia

Energa Athletic Cup - 29. 11.2014r.

 

50m - dziewcząt - SP

1. Labuda Karolina - 7,4s -Pinczyn

2. Narloch Wiktoria - 7,5s - Osieczna

3. Pleczyńska Natalia - 7,7s - Sopot

50m - chłopców - SP

1. Trochowski Kacper - 7,1s - Pinczyn

2. Papis Łukasz - 7,2s - Wilczeta

3. Werra Miłosz - 7,4s - Bytów

50 m - dziewcząt - GIM

1. Głodek Magdalena  - 6,9s - Lubichowo

2. Burczyk Julia - 7,0s - Pinczyn

3. Kaźmierczak Zuzanna - 7,1s - Sopot

50m - chłopców - GIM

1. Kurowski Ernest - 6,2s - Wilczęta

2. Rassmus Kosma - 6,3s - Sopot

3. Ossowski Paweł - 6,4s - Karsin

600m - dziewcząt - SP

1. Wiergowska Julia - 2:03,1 - Sopot

2. Sikora Paulina - 2:04,0 - Sopot

3. Rozenbaiger Martyna - 2:06,9

1000m - chłopców - SP

1. Kozicki Cezary - 3:32,3 - Sopot

2. Łabuński Konrad - 3:40,0 - Pinczyn

3.  Wirków Paweł - 3:42,0 - Bytów

600m - dziewcząt - GIM

1. Stolarczyk Laura - 1:49,3 - Sopot

2. Stój Alicja - 1:49,9 - Sopot

3. Młot Karolina - 1:52,8 - Sopot

1000m - chłopców - GIM

1. Stosik Michał - 3:08,7 - Osieczna

2. Sikora Szymon - 3,11,0 - Pinczyn

3. Połom Damian - 3,12,6 - Osieczna

skok w dal - dziewcząt - SP

1. Piechowicz Katarzyna - 3,71m - Wilczeta

2. Pawlus Julia - 3,37m - Chwarzno

3. Kasprowicz Oliwia - 3,37m - Chwarzno

skokw dal - chłopców - SP

1. Błażys Michał - 4,56m - Karsin

2. Kaczorowski Maciej - 4,45m - Sopot

3. Ciereszko Damian  - 4,27m - Wilczęta

skok w dal - chłopców - GIM

1. Kordecki Paweł - 5,17m - Osieczna

2. Chrapkowski Daniel - 5,04m - Karsin

3. Klaman Hubert - 4,65m - Kaliska

skok w dal - dziewcząt - GIM

1. Gołuńska Marta - 4,52m - Karsin

2. Jachorek Aleksandra - 4,41m - Sopot

3. Gdaniec Klaudia - 4,17m - Lubichowo

pchnięcie piłką lekarską dziewcząt - SP 

1. Koprowska Klaudia - 9,54m - Pinczyn

2. Pstrąg Karolina  - 9,32m - Osieczna

3. Okoniewska Weronika - 9,01 - Gdynia

pchnięcie piłką lekarską chłopców - SP

1. Szyca Kacper - 7,49m - Lubichowo

2. Krynicz Tomasz - 7,18m - Wilczeta

3. Cholwea Patryk  - 6,12m - Lubichowo

pchnięcie piłka lekarską dziewcząt - GIM

1. Ossowska Justyna - 9,86m - Pinczyn

2. Landowska Monika - 8,39m - Osieczna

3. Mierzejewska Dominika - 8,16m - Osieczna

pchnięcie piłką lekarską chłopców - GIM

1. Krauze Patryk - 10,38m - Sopot

2. Kamiński Damian - 10,21m - Chwarzno

3. Szczepański Tomasz - 10,20 - Kaliska

skok wzwyż dziewcząt - SP

1. Chruszcz Weronika - 1,25m - Chwarzno

2. Kluza Kamila - 1,20m - Chwarzno

3. Jabłońska Aleksandra - 1,20m - Gdynia

skok wzwyż chłopców - SP

1. Michałek Alan - 1,30m - Wilczeta

2. Szymański Jakub -1,30m - Gdynia

3. Pudełko Jakub - 1,20 - Chwarzno

skok wzwyż dziewcząt - GIM

1. Zajaćzkowska Anna - 1,61m - Gdynia

2. Steć Patrycja - 1,58m - Wilczęta

3. Grzyb Joanna - 1,50m - Wilczęta

skok wzwyż chłopców - GIM

1. Stromski Jaromir - 1,80m - Sopot

2. Noga Dawid - 1,75m - Lubichowo

3. Kłosowski Kamil - 1,70m - Osieczna

 

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory