Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

08.10.2014 - Zakończenie Sezonu LA- Energa Athletic Cup

Energa Athletic Cup - Zakończenie sezonu LA 08.10.2014

WYNIKI: 

60m - chłopcy - SP

1. Wojak Weronika - 9,1s - Karsin

2. Bubik Bianca - 9,2s - Sopot

3. Ziejka Marta - 9,3s - Gdynia

60m - dziewcząt - SP

1. Trochowski Kacper - 8,4s - Pinczyn

2. Papis Łukasz - 8,6s - Wilczęta

3. Kozłowski Joachim - 8,8s - Kaliska

100m- dziewcząt - GIM

1. Burczyk Julia - 13,2s - Pinczyn

2. Głodek Magdalena - 13,4s - Lubichowo

3. Zmarzła Weronika - 13,6s - Gdynia

100m - chłopców - GIM

1. Kurkowski Ernest - 11,8s - Wilczęta

2. Stiller Krystian - 11,9s - Kolbudy

3. Ossowski Paweł - 12,0s - Karsin

300m - dziewcząt - GIM

1. Kaźmierczak Zuzannna - 42,8 - Sopot

2. Młot Karolina - 44,1 - Sopot

3. Ostrzyniewska Wiktoria - 44,5 - Sopot

300m - chłopców - GIM

1. Rassmus Kosma  - 38,6s - Sopot

2. Noga DAwid - 39,7s- Lubichowo - Sopot

3. Burczyk Andrzej - 40,0s - Pinczyn

600m - dziewczat - SP

1. Szarafin Anna - 1:50,9 - Pinczyn

2. Sikora Paulina - 1:57,9 - Sopot

3. Czpiewska Kinga - 1:58,8 - Karsin

600m  -dziewcząt - GIM

1. Stolarczyk Laura - 1:43,5 - Sopot

2. Stój Alicja - 1:46,5 - Sopot

3. Mikszuta Emilia - 1:53,1 -  Sopot

1000m - chłopców - SP

1. Michalski Przemysław -3:14,2 - Sopot

2. Łabuński Konrad - 3:21,8 - Pinczyn

3. Kozicki Cezary - 3:23,2 - Sopot

1000m - chłopców - GIM

1. Landowski Damian - 2:52,6 - Karsin

2. Stosik Michał - 2:55,8 - Osieczna/Szlachta

3. Połom Damian - 2:59,6 - Osieczna/Szlachta

pchnięcie kulą - dziewcząt - GIM

1. Ossowska Justyna - 10,60m - Pinczyn

2. Płuzycka Eliza - 9,32m - Wilczeta

3. Konieczka Weronika - 8,62m - Pinczyn

pchnięcie kulą - chłopców - GIM

1. Lewandowski Arkadiusz - 10.00m - Osieczna/Szlachta

2. Ciombor Michał - 9.64m - Kolbudy

3. Krauze Patryk - 9,24 - Sopot

skok wzwyż - dziewcząt - GIM

1. Zajączkowska Anna - 160 cm - Gdynia

2. Steć Patrycja - 155 cm - Wilczęta

3. Grzyb Joanna - 150 cm - Wilczęta

skok wzwyż - chłopców - SP

1. Szymański Jakub - 130 cm - Gdynia

2. Zientara Artur - 130 cm - Gdynia

3. Rochalski Kacper - 120cm - Pinczyn

skok wzwyż -  chłopców - GIM

1. Stromski Jaromir - 170 cm - Sopot

2. Jeremicz Michał - 155cm -  Wilczeta 

3. Kłosowski Kamil - 150 cm - Osieczna/szlachta

skok w dal - chłopców - SP

1. Błażys Michał - 4,25m - Karsin

2. Lewandowski Mateusz - 3,92m - Sopot

3. Walczak Maksymilian - 3,53 - Sopot

skok w dal - dziewcząt - SP

1. Radoń Weronika - 3,77 m - Sopot

2. Piesik Karolina - 3,70 m- Osieczna/Szlachta

3. Winczewska Daria - 3,30 m - Karsin

skok w dal - chłopców - GIM

1. Żygowski Damian - 5,12m - Osieczna/Szlachta

2. Ossowski Kacper - 5,02m - Kaliska

3. Czupryński Bartosz - 5,02m - Karsin

skok w dal - dziewczat - GIM

1. Gołuńska Marta - 4,48m - Karsin

2. Gdaniec Klaudia - 4,23m - Lubichowo

3. Kurszewska Sandra - 4,07m - Pinczyn

rzut oszczepem - chłopców - GIM

1. Szczepański Tomasz - 34,76m - Kaliska

2. Adameczek Damian - 34,75m - Wilczeta

3. Orent Mikołaj - 32,61m - Gdynia

rzut oszczepem - dziewcząt -  SP

1. Przystasz Aleksandra - 27,49m - Wilczeta

2. Michna Natalia - 23,25m - Lubichowo

3. Klein Sandra - 22,51m - Lubichowo

rzut piłeczką palantową - chłopcy - SP

1. Szturo Łukasz - 46,81m - Wilczeta

2. Krynicz Tomasz - 43,24 - Wilczeta

3. Cyrklaf MAciej - 40,57 - Wilczeta

biegi sztafetowe 4x100m - dziewcząt

1. Sopot - 53,8s

2. Gdynia - 53,9s

3. Pinczyn - 55,8s

biegi sztafetowe - 4x100m - chłopców

1. Sopot - 48,6s

2. Karsin - 48,8s

3. Wilczeta - 49,5s

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory