Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

07.05.2014 - Otwarcie Sezonu EAC

WYNIKI:

60m dziewcząt - SP    

1. Zmarzła Weronika - 8,4s - Sopot

2. Brzoskowska Daria - 8,5s - Karsin

3. Grzelak Magda - 8,8s - Sopot

 

60m chłopców - SP

1. Chrapkowski Daniel - 8,1s - Karsin

2. Żygowski Damian - 8,3s - Osieczna

3. Pilichowski Konrad - 8,6s - Sopot

 

100m dziewcząt - GIM

1. Kusy Emilia - 12,4s - Sopot

2. Okuń Julia - 12,8s - Gdynia

3. Głodek Magda - 13,2s - Lubichowo

 

100m chłopców - GIM

1. Weier Sebastian - Bytów

2. Bielang Seweryn - Pinczyn

3. Stolc MAciej - Bytów

 

300m dziewcząt - GIM

1. Stolarczyk Laura- 43,6 - Sopot

2. Młot Karolina - 44,7 - Sopot

3. Talar Magda - 45,6 - Sopot

 

300m chłopców - GIM

1. Słowik Mateusz - 37,0 - Kolbudy

2. Skuriat Wiktor - 39,2 - Sopot

3. Kosma Rassmus - 40,7 - Sopot

3. Matern Damian - 40,7 - Kaliska

 

600m dziewcząt - SP

1. Stój Alicja - 1:46,2 - Sopot

2. Szarafin Anna - 1:47,8 - Pinczyn

3. Grzybek Barbara - 1:48,0 - Sopot

 

600m dziewcząt - GIM

1. Czaja Zuzanna - 1:50,8 - Osieczna-Szlachta

2. Ostrzyniewska Wiktoria - 1:54,6 - Sopot

3. Kroplewska Anna - !:57,1 - Karsin

 

1000m chłopców - SP    

1. Michalski Przemysław - 3:17,9 - Sopot

2. Bańkowski Adam - 3:25,2 - Sopot

3. Lubotzki Marcin - 3:33,4 - Sopot

 

1000m chłopców - GIM

1. Stosik Michał - 2:54,8 - Osieczna- Szlachta

2. Kukawka Tomasz - 2:58,9 - Kolbudy

2. Gruba Mateusz - 2:58,9 - Sopot

 

Sztafeta 4x100 dziewcząt SP

1. Sopot - 57,5s

2. Karsin - 57,6s

3. Osieczna - 60,6s

 

Sztafeta 4x100m chłopców SP

1. Osieczna-Szlachta - 54,4s

2. Karsin - 58,2s

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt GIM

1. Sopot I - 52,6s

2. Sopot II - 55,5s

3. Gdynia - 56,5s

 

Sztafeta 4x100m chłopców GIM

1. Osieczna- Szlachta - 48,3s

2. Bytów - 49,2s

3. Karsin - 49,8s

 

Skok wzwyż dziewcząt SP

1. Zabrocka Agata - 125cm - Osieczna - Szlachta

2. Rowińska Jolanta - 118cm - Kolbudy

3. Mikos Klaudia - 116cm - Kolbudy

 

Skok wzwyż dziewcząt  GIM

1. Zajączkowska Anna - 163cm - Gdynia

2. Celej Natalia - 140 cm - Sopot

3. Taras Paulina - 135 - Bytów

 

Skok wzwyż chłopców GIM

1. Stromski Jaromir - 165cm - Sopot

2. Koralewski Jedrzej - 160 cm - Kolbudy

3. Pawlak Bartosz - 155cm - Wilczęta

 

Skok wzwyż chłopców SP

1. Jeremicz Michał - 150 cm - Wilczęta

2. Ferster Eryk - 135cm- Sopot

3. Kutcman Łukasz - Osieczna

 

Skok w dal dziewcząt - GIM

1. Kierszk Marzena - 4,47m - Osieczna- Szlachta

2. Gołuńska Marta - 4,42 m - Karsin

3. Kurszewska Sandra - 4,37m - Pinczyn

 

Skok w dal chłopców - GIM

1. Kozłowski Michał - 5,86m - Osieczna- Szlachta

2. Drewing Marcin - 5,25 m -  Kolbudy 

3. Kordecki Paweł - 5,13 m - Osieczna-Szlachta

 

Skok w dal dziewcząt SP

1. Jachorek Aleksandra - 4,49m - Sopot

2. Chrabkowska Agata - 4.04 m - Gdynia

3. Wojak Werika - 4,02 m - Karsin

 

Skok w dal chłopców SP

1. Miloch Dawid - 4,32 m  - Karsin

2. Błażys Michał - 4,24 m  - Karsin

3. Kwidzyński Jakub - 4,12 m - Kolbudy

 

Pchnięcie Kulą  dziewcząt - 2 kg - SP

1. Śmielewska Paulina - 9,64 m - Osieczna - Szlachta

2. Śmielewska Natalia - 9,50 m - Osieczna- Szlachta

3. Bembenek Mariana - 8,70 m - Gdynia

 

Pchnięcie Kulą chłopców - 3 kg - SP

1.  Dubiela Mikołaj -10,70m - Osieczna - Szlachta

2. Kuczmiński Patryk - 10,15 m - Osieczna -  Szlachta

3. Grzybek Kamil - 8,95 m - Gdynia

 

Pchnięcie Kulą dziewcząt - 3 kg - GIM

1. Ossowska Justyna - 9,94 m - Pinczyn

2. Mularczyk Izabela - 9,82 m - Sopot

3. Kankowska Natalia - 9,50 m  - Sopot

 

Pchnięcie Kulą chłopców - GIM

1. Welenc Patryk - 10,15m - Karsin

2. Tokarski Armin - 9,12 m  - Sopot

3. Krauze Patryk - 9,04 m  - Sopot

 

Piłeczka palantowa dziewcząt SP

1. Koprowska Weronika - 43,27m - Pinczyn

2. Michna Wiktoria - 40,53m - Osieczna - Szlachta

3. Wagga Oliwia - 23,76m  -Pinczyn

 

Piłeczka palantowa chłopców SP

1. Rożek Mateusz - 34,79m- Kaliska

 

Oszczep dziewcząt - GIM    

1. Michna Monika -24,33m - Lubichowo

2. Kosmińska Daria - 18,25 m - Lubichowo

3. Wiktoria Klein - 16,76 - Lubichowo

 

Oszczep chłopców - GIM

1. Pstrong Kordian - 41,02 m - Karsin

2. Woźniak Filip - 27,93 m - Wilczęta

3. Szczepański Tomasz - 24,92 m - Kaliska

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory