Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

15.04.2014 - Energa Athletic Cup - Gry i zabawy - Kaliska

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 

1. Kaliska 76 pkt.

2. Karsin 67 

3. Szlachta 64,5 

4. Osieczna 60 pkt.

5. Pinczyn 49 pkt.

6. Lubichowo 39,5 pkt.

7. Sopot 34,5 pkt.

8. Kolbudy 34 pkt.

9. Gdynia 25,5 pkt.

 

Klasyfikacja poszczególnych konkurencji:

 

Podstawówka

 

KOSZ SLALOM

TRANSPORT

ZAWODNIKÓW

TOR PRZESZKÓD

 

LINA

BIEG

WAHADŁOWY

 

SUMA

 

 

CZAS

PKT

CZAS

PKT

CZAS

PKT

MIEJSCE

PKT

CZAS

PKT

PKT

GDYNIA

1,33

3

36,00

2

1:57,92

1

5

5

1:26,38

3

14

KALISKA

1,30

4

27,47

9

1:32,22

7

2

8

1:11,79

9

37

KARSIN

1,18

7

28,70

6

1:37,10

5

3

7

1:12,83

8

33

KOLBUDY

1,35

2

38,45

1

1:44,29

3

9

1

1:19,34

5

12

LUBICHOWO

1,47

1

34,17

3

1:39,83

4

8

2

1:37,32

1

11

OSIECZNA

1,14

8

29,57

4

1:32,00

8

6

4

1:15,64

7

31

PINCZYN

1,23

5

28,61

7

1:51,52

2

4

6

1:25,79

4

24

SOPOT

1,20

6

29,45

5

1:33,98

6

7

3

1:27,33

2

22

SZLACHTA

1,11

9

28,21

8

1:29,63

9

1

9

1:18,99

6

41

BYTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazjum

 

KOSZ SLALOM

TRANSPORT

ZAWODNIKÓW

TOR PRZESZKÓD

 

LINA

BIEG

WAHADŁOWY

 

SUMA

 

 

CZAS

PKT

CZAS

PKT

CZAS

PKT

MIEJSCE

PKT

CZAS

PKT

PKT

GDYNIA

1,04

5,5

1:01,70

2

1:32,29

1

9

1

1:18,59

2

11,5

KALISKA

56,1

9

57,85

5

1:24,76

8

1

9

1:07,40

8

39

KARSIN

1,17

2

53,45

9

1:28,54

6

2

8

1:06,57

9

34

KOLBUDY

1,35

1

58,84

4

1:30,81

4

4

6

1:12,24

7

22

LUBICHOWO

1,04

5,5

56,72

7

1:32,15

3

3

7

1:12,64

6

28,5

OSIECZNA

59,3

8

56,42

8

1:29,11

5

7

3

1:13,07

5

29

PINCZYN

1,03

7

57,20

6

1:27,15

7

6

4

1:21,45

1

25

SOPOT

1,08

3,5

1:02,39

1

1:32,20

2

8

2

1:13,56

4

12,5

SZLACHTA

1,08

3,5

1:00,79

3

1:24,37

9

5

5

1:16,20

3

23,5

BYTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory