Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

15.02.2014 - Gry i Zabawy - Karsin


KARSIN - Gry i zabawy 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

1. KARSIN - 88 pkt.

2. Osieczna - 81,5 pkt.

3. Szlachta - 75,5 pkt.

4. Lubichowo - 53,5 pkt.

5. Pinczyn - 51 pkt.

6. Kaliska - 49,5 pkt.

7. Sopot - 48,5 pkt.

8. Bytów - 44 pkt.

9. Kolbudy - 32 pkt.

10. Gdynia - 26,5 pkt.

 

Punktacja Poszczególnych konkurencji:

Bieg Whadłowy:  

Gimnazjum

1. Bytów - 1:06,20 - 10 pkt.

2. Osieczna - 1:07,08 - 9 pkt.

3. Szlachta - 1:08,18 - 8 pkt.

4. Lubichowo - 1:09,07 - 7 pkt.

5. Karsin - 1:09,07 - 6 pkt. 

6. Pinczyn - 1:10,6 - 5 pkt.

7. Kaliska - 1:11,00 - 4 pkt.

8. Gdynia - 1,16,52 - 3 pkt.

9. Kolbudy - 1:18,20 - 2 pkt.

10. Sopot - 1:21,35 - 1 pkt.

Podstawówka

1. Szlachta - 1:07,56 - 10 pkt.

2. Karsin - 1:09,84 - 9 pkt. 

3. Osieczna - 1:11,72 - 8 pkt.

4. Bytów - 1:14, 06 - 7 pkt.

5. Sopot - 1:14,73 - 6 pkt.

6. Kolbudy - 1:14,83 - 5 pkt.

7. Lubichowo - 1:17,54 - 4 pkt.

8. Kaliska - 1:17,76 - 3 pkt.

9. Pinczyn - 1:18,44 - 2 pkt.

10. Gdynia - 1:28,29 - 1 pkt.

 

Przeciąganie Liny:

Gimnazjum

1. Karsin - 10 pkt.

2. Lubichowo - 9 pkt.

3. Osieczna - 8 pkt. 

4. Szlachta - 7 pkt.

5. Bytów - 6 pkt.

6. Pinczyn - 5 pkt.

7. Kaliska - 4 pkt.

8. Kolbudy - 3 pkt.

9. Sopot - 2 pkt.

10. Gdynia - 1 pkt.

Podstawówka

1. Szlachta - 10 pkt. 

2. Karsin - 9 pkt.

3. Pinczyn - 8 pkt.

4. Kaliska - 7 pkt.

5. Sopot - 6 pkt. 

6. Gdynia - 5 pkt.

7. Osieczna - 4 pkt.

8. Lubichowo - 3 pkt.

9. Bytów - 2 pkt.

10.Kolbudy -  1 pkt.

 

Transport zawodników:

Gimnazjum

1. Szlachta - 47,76s - 10.pkt.

2. Karsin - 48,58 - 9 pkt.

3. Lubichowo - 49,51 - 8 pkt.

4. Osieczna - 50,10 - 7 pkt.

5. Kaliska - 51,25 - 6 pkt.

6. Pinczyn - 52,16 - 5 pkt.

7. Sopot - 54,03 - 4 pkt.

8. Bytów - 54,91 - 3 pkt.

9. Kolbudy - 65 - 2 pkt.

10. Gdynia - 66 - 1. pkt.

Podstawówka

1. Osieczna - 24,26 - 10 pkt.

2. Karsin -  24,69 - 9 pkt.

3. Sopot - 24,80- 8 pkt.

4. Szlachta - 25,05 - 7 pkt.

5. Pinczyn - 25,08 - 6 pkt.

6. Bytów - 26,38 - 5 pkt.

7. Kaliska - 26,86 - 4 pkt.

8. Lubichowo - 27,70 - 3 pkt.

9. Gdynia - 32,67 - 2 pkt.

10. Kolbudy - 32,96 pkt.

 

Tor przeszkód: 

Gimnazjum

1. Osieczna - 1:13,37 - 10 pkt.

2. Sopot - 1:17,22 - 9 pkt.

3. Pinczyn - 1:17,78 - 8 pkt.

4. Karsin - 1:18,78 - 7 pkt.

5. Szlachta - 1:19,88 - 6 pkt.

6. Kaliska - 1:23,80 - 5 pkt.

7. Gdynia - 1:25,39 - 4 pkt.

8. Lubichowo - 1:26,54 - 3 pkt.

9. Bytów - 1,29,02 - 2 pkt.

10. Kolbudy -  1,26,54 -  1 pkt.

Podstawówka

1. Karsin - 1:22,64 - 10 pkt.

2. Osieczna - 1:24,36 - 9 pkt.

3. Bytów - 1:27,65 - 8 pkt.

4. Lubichowo - 1:29,77 - 7 pkt.

5. Kaliska - 1:30,84 - 6 pkt.

6. Kolbudy - 1:34,94  - 5 pkt.

7. Pinczyn - 1:35,42 - 4 pkt.

8. Szlachta - 1:36,67 - 3 pkt.

9. Sopot - 1,38,68 - 2 pkt.

10. Gdynia - 1,50,54 - 1 pkt.

 

Rzuty do kosza 

Gimnazjum

1. Karsin - 26 - 10 pkt.

2. Kolbudy - 22 - 9 pkt.

3. Szlachta - 20 - 6,5 pkt.

3. Osieczna - 20 - 6,5 pkt.

3. Lubichowo - 20 - 6,5 pkt.

3. Kaliska - 20 - 6,5 pkt.

7. Sopot - 19 - 4 pkt

8. Pinczyn - 18 - 3 pkt.

9. Bytów - 16 - 2 pkt.

10. Gdynia - 15 - 1 pkt.

Podstawówka

1. Osieczna - 19 - 10 pkt.

2. Karsib - 17 - 9 pkt.

3. Szlachta - 16 - 8 pkt.

4. Sopot - 15 - 6,5 pkt.

4. Gdynia - 15 - 6,5 pkt.

6. Pinczyn - 14 - 5 pkt.

7. Kaliska - 13 - 4 pkt.

8. Lubichowo - 12 - 3 pkt.

9. Kolbudy - 10 - 2 pkt.

10. Bytów - 9 - 1 pkt.

 

 

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory