Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

14.12.2013 - EAC - Gdynia

WYNIKI:

Kobiety:

50m - podstawówka

1. Weronika Zmarzła - Sopot - 7,0s

2. Sandra Brzoskowska - Karsin - 7,2s

3. Barbara Grzybek - Sopot -  7,6s

50m - gimnazjum

1. Emilia Kusy - Sopot - 6,8s

1. Julia Okuń - Gdynia - 6,8s

3. Sandra Kurszewska - 7,1s

600m - podstawówka

1. Alicja Stój - Sopot- 2:00,2 min

2. Agata Felińska - Kaliska - 2:08,5 min.

3. Oliwia Werra - Sopot - 2:12,4 min.

600m - gimnazjum

1. Laura Stolarczyk - Sopot - 1:52,3 min.

2. Justyna Guzińska - Pinczyn - 1,55,4 min.

3. Karolina Młot - Sopot - 1,59,9 min.

skok w dal - podstawówka

1. Dominika Mierzejewska - Osieczna-Szlachta - 3,92 m

2. Barbara Sadkowska - Sopot - 3,72 m

3. Jolanta Rowińska - Kolbudy - 3,70 m

skok w dal - gimnazjum

1. Zuzanna Czaja - Osieczna-Szlachta - 4,18 m

2. Wiktoria Domian - Lubichowo - 4,13 m

3. Klaudia Gdaniec - Lubichowo - 4,10 m

pchnięcie p. lekarską 2 kg - podstawówka

1. Weronika Koprowska - Pinczyn - 9,79 m

2. Paulina Śmielewska - Osieczna-Szlachta - 9,27 m

3. Paulina Giese - Sopot - 8,66 m

pchnięcie p. lekarską 3 kg - gimnazjum

1. Karolina Urban - Osieczna - Szlachta - 11.03 m

2. Izabela Mularczyk - Sopot - 9,82 m

3. Klaudia Suchocka - Gdynia - 9,46 m

skok wzwyż - podstawówka

1. Agata Zabrocka - Osieczna-Szlachta - 1,25 m

2. Oliwia Pedrycz - Sopot - 1,20 m

3. Marcelina Brzezińska -  Karsin - 1,10 m 

skok wzwyż - gimnazjum

1. Ania Zajączkowska - Gdynia - 1,50 m

2. Natalia Celej - Sopot - 1,45 m

3. Weronika Kalisz - Osieczna-Szlachta -1,30 m

Mężczyźni:

50m - podstawówka

1. Tomasz Glaza - Osieczna-Szlachta - 6,9 s

2. Konrad Paczyński - Sopot - 7,1 s

3. Konrad Pilichowski - Sopot - 7,3 s

50m - gimnazjum 

1. Mateusz Słowik - Kolbudy - 6,0 s

2. Seweryn Bielang - Pinczyn - 6,1 s

3. Filip Dobosz - Osieczna- Szlachta - 6,3 s

1000m - podstawówka

1. Marcin Lubodzki - Sopot - 3:36,8 min.

2. Łukasz Wrzesiński - Karsin- 3:39,8 min.

3. Przemysław Michalski - Sopot - 3:43,3 min.

1000m - gimnazjum

1. Dominik  Porazik - Pinczyn - 3:08,9 min.

2. Michał Stosik - Osieczna-Szlachta - 3:12,1 min.

3. Tomasz Kukawka - Kolbudy - 3:13,0 min.

skok w dal - podstawówka

1. Daniel Chrapkowski - Karsin - 4,68 m

2. Paweł Czapiewski - Karsin - 3,88 m

3. Michał Pugacewicz - Kolbudy - 3,82 m 

skok w dal - gimnazjum

1. Marcin Drewing - Kolbudy - 5,07 m

2. Adrian Walkusz - Pinczyn - 4,89 m

3. Paweł Kordecki - Osieczna - 4,83 m

pchnięcie p. lekarską - podstawówka

1. Mikołaj Dubiela - Osieczna- Szlachta - 9,79 m

2. Patryk Kuczmiński - Osieczna- Szlachta - 9,62 m

3. Jakub Kiedrowicz - Karsin - 6,38 m

pchnięcie p. lekarską - gimnazjum

1. Kordian Pstrong - Karsin -  12,22 m

2. Tomasz Szczepański - Kaliska - 11,17 m

3. Tomasz Kleinschmidt - Kolbudy - 9,79 m

skok wzywyż - podstawówka 

1. Konrad Pacyński - Sopot - 1,45m

2. Kamil Kłosowski - Osieczna- Szlachta - 1,25m 

skok wzwyż - gimnazjum

1. Michał Kozłowski - Osieczna- Szlachta - 1,70 m

2. Dawid Noga - Lubichowo - 1,60 m 

3. Wiktor Karp - Kolbudy - 1,60 m

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory