Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

05.10.2013r - Energa Athletic Cup

 

ENERGA ATHLETIC CUP
         
Ośrodek Kobiety Mężczyżni suma
Osieczna-Szlachta   1313 980 2293
Karsin   877 1009 1886
SKLA Sopot 953 732 1685
Pinczyn   1051 522 1573
Kaliska   707 803 1510
Kolbudy   202 1207 1409
Lubichowo 615 774 1389
Gdynia   562 599

1161

ZWYCIĘSCY KONKURENCJI:

DZIEWCZĘTA:

60m SP

1. Brzoskowska Daria 9,0s

2. Mierzejewska Dominika 9,1s

3. Labuda Karolina 9,5

100m GIM

1. Okuń Julia 12,9s

2. Labuhn Beata 14,0s

3. Leszczyńska Oliwia 14,2s

skok w dal SP

1. Sadkowska Basia 3,43m

2. Tomalczyk Julia 3,14m

skok w dal GIM

1. Kurszewska Sandra 4,31m

2. Kierszka Marzena 4,27m

3. Kosecka Patrycja 4,12m

pchnięcie kulą (3kg) GIM

1. Urban KArolina 12,63m

2. Suchocka Klaudia 9,10m

3. Landowska Monika 8,27m

pchnięcie kulą (2kg) SP

1. Śmielewska Paulina 9,00m

2. Śmielewska Natalia 8,50m

3. Gliniecvka Agnieszka 7,85m

600m GIM

1. Czaja Zuzanna 1:48,8 min

2. Wilczewska Małgorzata 1:59,3 min

3. Lewandowska Daria 2:00,5 min

600m SP

1. Stój Alicja 1:54,4 min

2. Kowalska Justyna 1:56,3 min

3. Pedryc Wiktoria 1:57,4 min 

skok wzwyż SP

1. Zabrocka Agata 1,20m

2. Janikowska Maja 1,05m

3. Baraniak Barbara 1,00m

skok wzwyz GIM

1. Zajączkowska Anna 1,58m

2. Garbowska Natalia  1,25m

3. Szumacher Paulina 1,15m

300m GIM

1. Stolarczyk Laura 46,3s

2. Hildebrand Patrycja 48,9s

3. Reszka MAgdalena 49,6s

rzut piłeczką palanrtową SP

1. Koprowska Weronika 40,5m

2. Smielewska Natalia 30,5m

3. Koprowska Klaudia 21,5m

Sztafeta 4x100m GIM

1. Karsin - 56,8s

2. Osieczna - 57,9s

3. Gdynia - 60,4s

Sztafeta 4x100m SP

1. Karsin 62,5s

2. Osieczna 63s

3. Pinczyn 65,1s

CHŁOPCY:

60m SP

1. Glaza Tomasz 8,8s

2. Burchard Adrian 9,1s

3. Lewandowski Mateusz 9,3s

100m GIM

1. Słowik Mateusz 11,1s

2. Bielang Seweryn 11,4s

3. Dobosz Filip  12,0s

1000m SP

1. Chrapkowski Daniel 3:24,9 min

2. Bańkowski Adam 3:31,3 min

3. Witkowski Maciej 3:34,4 min

1000m GIM

1. Stosik Michał 3:02,4 min

2. Kaszubowski Jakub 3:02,7 min

3. Kukawka Tomasz 3:02,8 min

skok w dal SP

1. Szalewski Michał 3,82m

2. Lewandowski Mateusz 3,06m

3. Macioch Grzegorz 2,88m

skok w dal GIM

1. Drewing Marcin  4,79m

2. Kordecki Paweł 4,40m

3. Giejba Kamil 4,35m

pchnięcie kulą (3kg) SP

1. Kuczmiński 9,38m

2. Czubkowski Przemysław 8,72m

3. Markowski Joachim 6,45m

pchnięcie kulą (5kg) GIM

1. Pstrong Kordian 12,45m

2. Rendaszka Rafał 11,49m

3. Kleinsmidt Tomasz 9,65m

skok wzwyż GIM

1. Radkowski Radosław 1,60m

2. Kędziora Filip 1,50m

3. Plata Konrad 1,50m

300m GIM

1. Matern Damian 42,6m

2. Burczyk Andrzej 44,1m

3. Bbiński Bartosz 44,8m

rzut piłeczką palantową SP

1. Dubiela Mikołaj 57m

2. Chrapkowski Daniel 54,5m

3. Włoch Łukasz 44m

rzut oszczepem

1. Bradke Piotr 30,23m

2. Szczepański Tomasz 25,54m

3. Narloch Piotr 24,45m

Sztafeta 4x100m GIM

1. Karsin 49,1s

2. Kolbudy 49,9s

3. Osieczna-Szlachta 50s

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory