Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

07.05.2013 Otwarcie Sezonu LA - Energa Athletic Cup

Wyniki:

DZIEWCZĘTA

Szkoła podstawowa:

60m 

1. Każmierczak Zuzanna - Gdynia - 8,37s

2. Kowalska Beata - Karsin - 8,81s 

3. Wakusz Wiktoria - Pinczyn - 8,91s

300m

1. Hildebrandt Patrycja -  Sopot - 48,31s

2. Grzelak Magdalena -Sopot - 52,47s

3. Strauss Ola - Sopot - 52,87s 

600m 

1. Stój Alicja - Sopot - 1:52,3 min.

2. Pedryc Wiktoria - Sopot - 1:54,8 min.

3. Felińska Agata - 2:00,2 min.

Skok w dal 

1. Warsińska Karolina  - 3,88 m

2. Tomalczyk Julia - Sopot - 3,60 m

3. Laskowska Daria - 3,38 m 

Skok wzwyż

1. Szumacher Paulina - 1,30 m

2. Baraniak Barbara - Sopot - 1 m

3. Zielińska Sara - Sopot- 1 m

Rzut piłeczką palantową

1. Weronika Koprowska - Pinczyn - 35 m

2. Sabiniarz Aniela - 34 m

3. Śmielewska Natalia - 27 m

Sztafeta 4x100m

1. Ośrodek Sopot - 1:00,6 min.

2. Ośrodek Karsin - 1:00,8 min.

3. Ośrodek Pińczyn - 1:01,9 min.

Gimnazjum:

100m

1. Kusy Emilia - Sopot - 13,11s

2. Okuń Julia - Gdynia - 13,13s

3. Labuhn Beata - Sopot - 13,72s

300m

1. Stolarczyk Laura - Sopot - 45,10s

2. Jachorek Wiktoria - Sopot - 46,31s

3. Hoeft Paulina - 49,41s

600m

1. Guzińska Justyna - Pinczyn - 1:47,4 min.

2. Czaja Zuzanna - Osieczna - 1:49,8 min.

3. Talar Magda - Sopot - 1:51,0 min.

Skok w dal

1. Kierszk Marzena - Osieczna -4,45 m

2. Mularczyk Izabela - Sopot- 4,27 m

3. Kosecka Patrycja - 4,18 m

Skok wzwyż

1. Zajączkowska Anna - Gdynia - 1,50 m

2. Janikowska Patrycja - 1,40 m

3. Chabowska Sylwia - 1,40 m

Rzut piłeczką palantową

1. Stangel Weronika - 46,5 m

2. Błedzka Aleksandra - 44 m

3. Lipka Angelina - 42,5 m

Pchnięcie kulą 3 kg.

1. Ossowska Justyna - Pinczyn - 9,63 m

2. Tokarska Adrianna - Gdynia -  8,75 m

3. Prentka Natalia - 8,63 m

Sztafeta 4x100m

1. Ośrodek Sopot - 54,5s

2. Ośrodek Gdynia - 54,9s

3. Ośrodek Sopot 2 - 55,7s

CHŁOPCY

Szkoła podstawowa:

60m

1. Narloch Kacper - 8,82s

2. Sturmowski Szymon - 8,98s

3. Mientki Mateusz - 9,01

1000m

1. Lorbiecki Adrian - 3:09,1 min.

2. Landowski Damian - 3:11,4 min.

3. Kolasiński Szymon - 3:15,4 min.

Skok w dal

1. Kordecki Paweł - 4,58 m

2. Janikowski Mateusz - 4,27 m

3. Warsiński Dominik - 4,20 m

Rzut piłeczką palantową

1. Knapik Tymoteusz - 44,5 m

2. Włoch Łukasz - 44,5 m

3. Dubiela Mikołaj - 44 m

4x100m

1. Ośrodek Karsin - 58,0s

2. Ośrodek Osieczna - 58,8s

3. Ośrodek Pinczyn - 1:04,2 min.

Gimnazjum:

100m

1. Grzegowski Maciej - Sopot - 11,82s

2. Dobosz Filip - Osieczna - 12,05s

3. Król Jakub - 12,12s

300m

1. Słowik Mateusz - Kolbudy - 38,07s

2. Meller Eryk - 40,20s

3. Machalewski Marcin - Pinczyn - 40,62s

1000m

1. Michalski Wojciech - Sopot - 2:47,1 min.

2. Bogusz Jan - Sopot - 2:51,1 min.

3. Prill Daniel - Osieczna- 2:51,9 min.

Skok w dal

1. Pić Dominik - Sopot - 5,50 m

2. Chudzik Arkadiusz - 5,33 m

3. Pik Dawid - 5,32 m

Skok wzwyż

1. Stromski Jaromir - Sopot - 1,75 m

2. Frycz Łukasz - Kolbudy - 1,75 m

3. Żmuda Marcin - Gdynia - 1,70 m

Rzut piłeczką palantową

1. Graban Mateusz - Lubichowo - 85 m

2. Szela Kamil - Lubichowo - 79 m

3. Damps Bartosz - Lubichowo - 75 m

Rzut oszczepem

1. Bielas Maciej - Gdynia - 41,87 m

2. Kelbratowski Mateusz - 37,19 m

3. Narloch Piotr - 36,46 m

Pchnięcie kulą

1. Pstrong Kordian - Karsin - 12,07 m

2. Koprowski Wojciech - Pinczyn - 11,66 m

3. Welenc Patryk- Gdynia - 10,67 m

Sztafeta 4x100m

1. Ośrodek Karsin - 49,04s

2. Ośrodek Sopot - 49,05s

3. Ośrodek Kolbudy - 50,00s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory