Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

15.12.2012r. Energa Athletic Cup Hala AWFiS Gdańsk

 

WYNIKI:

Dziewczęta:

60m - podstawówka

1. Kazimierczak Zuzanna - Gdynia - 8,36s

2. Kowalska Beata - Karsin - 8,63s

3. Burczyk Julia - Pinczyn - 9,40s

60m - gimnazjum

1. Okuń Julia - Gdynia - 7,80s

2. Kusy Emilia - Sopot - 7,82s

3. Stolarczyk Laura - Sopot - 8,47s

600m - podstawówka

1. Stój Alicja - Sopot - 1,57,5

2. Pedryc Wiktoria - Sopot - 2,07,1

3. Grzelak Magda - Sopot - 2,14,6

600m - gimnazjum

1. Szewczyk Daria - Sopot - 1,53,4

2. Guzińska Justyna - Pinczyn - 1,54,0

3. Czaja Zuzanna - Osieczna - 1,54,4

skok w dal - podstawówka

1. Bartel Agata - Sopot - 3,95m

2. Maźniewska Zuzanna - Sopot - 3,57m

3. Solecka Weronika - Sopot - 3,06m

skok w dal - gimnazjum

1. Borys Paulina - Sopot - 4,82m

2. Jachorek Wiktoria -  Sopot - 4,21m

3. Celej Natalia - Sopot - 4,20m

skok wzwyż - gimnazjum

1. Janikowska Patrycja - Karsin - 1,45m

2. Narloch Natalia - Karsin - 1,45m

3. Zajączkowska Anna - Gdynia - 1, 40m

pchnięcie piłką lekarską (2kg) - podstawówka

1. Ossowska Justyna - Pinczyn - 11,50m

2. Sobiniarz Aniela - Pinczyn - 8,95m

3. Koprowska Weronika - Pinczyn - 8,42m

pchnięcie piłką lekarską (3kg) - gimnazjum

1. Tokarska Adrianna - Gdynia - 9,58m

2. Suchocka Klaudia - Gdynia - 9,42m

3. Urban Karolina - Osieczna - 8,92m

Chłopcy:

60m - podstawówka

1. Narloch Kacper - Karsin - 8,60s

2. Włoch Łukasz - Osieczna - 8,89s

3. Ossolwski Paweł - Karsin - 9,47s

60m - gimnazjum

1. Galikowski Michał - Sopot - 7,18s

2. Stosik Dawid - Lubichowo - 7,47s

3. Król Jakub - Kolbudy - 7,49s

1000m - podstawówka

1. Białas Konrad - Sopot - 3,19,2

2. Landowski Damian - Karsin - 3,19,4

3. Lorbiecki Adrian - Karsin - 3,29,0

1000m - gimnazjum

1. Bojarski Jakub - Sopot - 2,53,4 

2. Magier Piotr - Kolbudy - 2,55,7

3. Michalski Wojciech - Sopot - 2,58,1

skok w dal - podstawówka

1. Warsiński Dominik - Karsin - 4,42m

2. Plata Wincenty - Karsin- 4,15m

3. Janikowski Mateucsz - Karsin - 4,10m

skok w dal - gimnazjum

1. Słowik Mateusz - Kolbudy -5,67m

2. Pik Dawid - Karsin - 5,09m

3. Kolaska Łukasz - Lubichowo - 4,96m

skok wzwyż -  gimnazjum

1. Frycz Jakub - Kolbudy - 1,60m

2. Stromski Jaromir - Sopot - 1,60m

3. Kędziora Filip - Gdynia - 1,55m

pchnięcie piłką lekarską (3kg) - podstawówka

1. Miloch Dawid - Karsin - 7,63m

2. Kulesza Przemysław - Karsin - 7,05m

3. Wisniewski Marcin - Pinczyn - 7,05m

pchnięcie piłką lekarską (5kg) - gimnazjum

1. Koprowski Wojciech - Pinczyn - 10,88m

2. Szela Kamil  - Lubiuchowo - 9,91m

3. Bialas Maciej - Gdynia - 9,26m

 

TYCZKA K i M (PK)

Chłopcy:

1. Michał Galikowski - Sopot - 2,60m

1. Marek Bleja -Sopot - 2,60m

1. Łukasz Jagnow - Sopot - 2,60m

Dziewczeta:

1. Natalia Celej - Sopot - 2,20m

2. Joanna Bańkowska - 2.10m

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory