Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

17.11.2012r. Energa Athletic Cup Hala GOSiR Gdynia

Wyniki:

CHŁOPCY:

50m -  podstawówka

1. Grabowski Hubert - Kolbudy - 7,3s

2. Włoch Łukasz - Osieczna - 7,4s

3. Burchard Adrian - Karsin - 7,8s

50m - gimnazjum

1. Stolc Maciej - Sopot - 6,1s

2. Stosik Dawid - Lubichowo - 6,2s

3. Piekarski Kamil - Sopot - 6,3s

1000m - podstawówka

1. Landowski Damian - Karsin - 3,24,4 min.

2. Kolasiński Szymon - Osieczna - 3,32,0 min.

3. Białas Konrad - Sopot - 3,35,0 min.

1000m - gimnazjum

1. Maggier Piotr -  Kolbudy - 3,11,5 min.

2. Michalski Wojciech - Sopot - 3,13,4 min.

3. Prill Daniel - 3,13,8 - Osieczna - 3,13,8 min.

Skok w dal - podstawówka

1. Narloch Kacper - Karsin - 4,16m

2. Lewandowski Oskar - Kolbudy - 3,96m

3. Tar Zsigmond - Sopot - 3,91m

Skok w dal - gimnazjum

1. Bednarz Bartosz - Gdynia - 5,28m

2. Graban Ryszard - Lubichowo -  4,98m

3. Dorak Maciej - Sopot - 4,90m

Skok wzwyż - gimnazjum

1. Stromski Jaromir - Sopot - 165cm

2. Frycz Łukasz - Kolbudy - 160cm

3. Kozłowski Michał - Osieczna - 155cm

Pchnięcie piłką lekarską (3kg) - podstawówka

1. Zieman Zbigniew - Osieczna - 7,99m

2. Lorek Arkadiusz - Karsin - 7,74m

3. Wiśniewski Marcin - Pinczyn - 7,36m

Pchnięcie piłką lekarską (5kg) - gimnazjum

1. Szela Kamil - Lubichowo - 10,93m

2. Koprowski Wojciech - Pinczyn - 10,56m

3. Welenc Patryk - Gdynia -10,09m

DZIEWCZĘTA:

50m - podstawówka

1. Kazimierczak Zuzanna - Gdynia - 7,0s

2. Kowalska Beata - Karsin - 7,4s

3. Wakusz Wiktoria - Pinczyn - 7,6s

50m - gimnazjum

1. Okuń Julia - Gdynia - 6,9s

2. Chabowska Sylwia - Osieczna - 7,2s

3. Kurszewska Sandra - Pinczyn - 7,3s

600m - podstawówka

1. Stój Alicja - Sopot - 1,59,7 min.

2. Jachorek Aleksandra - 2,03,20 min.

3. Pomieszyńska Wiktoria - 2,06,20 min.

600m - gimnazjum

1. Stolarczyk Laura - Sopot - 1,53,9 min.

2. Szewczyk Daria - Sopot - 1,56,3 min.

3. Guzińska Justyna - Pinczyn - 1,59,5 min.

Skok w dal - podstawówka

1. Warsińska Karolina - Karsin - 3,90m

2. Tomalczyk Julia - Sopot - 3,55m

3. Radoń Weronika - 3,53m

Skok w dal - gimnazjum

1. Borys Paulina - Sopot - 4,68m

2. Kierszk Marzena - 4,30m

3. Jachorek Wiktoria - 4,06m

Skok wzwyż - gimnazjum

1. Zajączkowska Anna - Gdynia - 145cm

2. Janikowska Patrycja -  Karsin - 140cm

3. Bańkowska Joanna - Sopot - 140cm

Pchnięcie piłką lekarską 2 kg -  podstawówka

1. Ossowska Justyna - Pinczyn - 10,59m

2. Landowska Monika - Osieczna - 8,54m

3. Sobiniarz Aniela - Pinczyn - 8,49

Pchnięcie piłka lekarską 3 kg - gimnazjum

1. Waleczkowska Anna - Gdynia - 10,15m

2. Walter Sara - Osieczna - 9,47m

3. Suchocka Klaudia -  Gdynia - 9,32m

 



 

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory