Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

06.10.2012r. - Zakończenie Sezonu Energa Athletic Cup

 

Winiki zakończenia sezonu Energa Athletic Cup:

 

Wyniki:

CHŁOPCY:

60m:

1. Strumowski Szymon - Pinczyn - 9,29 s.

2. Krzywobłocki Mateusz - Sopot - 9,53 s.

3. Burchart Adrian - Karsin - 9,60 s.

100m:

1. Galikowski Michał - Sopot - 11,63 s.

2. Piekarski Kamil - Sopot - 11,82 s.

3. Stolc Maciej - Sopot - 11,87 s.

300m:

1. Meller Eryk - Karsin - 41,58 s.

2. Machalewski Marcin - Pinczyn - 42,16 s.

3. Kolaska Łukasz - Lubichowo - 43,96 s.

600m:

1. Aftanasuk Jakub - Kolbudy - 1,41,1 s.

2. Piesik Bartosz - Osieczna - 1,43,00 s.

3. Szamczak Grzegorz - Kolbudy - 1,50,00 s.

1000m:

1. Prill Daniel - Osieczna - 2,55,6 s.

2. Słowik Mateusz - Kolbudy - 3,03,8 s.

3. Kosecki Kacper - Osieczna - 3,07,9 s.

Skok w dal:

1. Pik Dawid - Karsin - 5,05 m.

2. Kozłowski Michał - Osieczna - 4,36 m.

3. Kałduński Kacper - Karsin - 4,23 m.

Skok wzwyż:

1. Bednarz Bartosz - Gdynia - 1,65 m.

2. Stromski Jeronim - Sopot - 1.60 m.

3. Żmuda Marcin - Gdynia - 1,60 m.

Pchnięcie kulą (5 kg):

1. Pstrąg Kordian - Karsin - 12,29 m.

2. Koprowski Wojciech - Pinczyn - 11,15 m.

3. Welenc Patryk - Gdynia - 10,12 m.

Rzut piłeczką palantową:

1. Szela Kamil - Lubichowo - 77 m.

2. Narloch Piotr - Osieczna - 73 m.

3. Graban Mateusz - Lubichowo - 72 m.

Rzut oszczepem (PK):

1. Narloch Piotr - Osieczna - 36,07 m.

2. Bielas Maciej - Gdynia - 34,87 m.

3. Szela Kamil - Lubichowo - 34,12 m.

Sztafeta 4x100m:

1. Osieczna - 50,53s

2. Karsin - 50,68s

3. Lubichowo - 52,75s

 

DZIEWCZĘTA:

60m:

1. Walkusz Wiktoria - Pinczyn - 9,36 s.

2. Górska Oliwia - Sopot - 9,97 s.

3. Tomalczyk Julia - Sopot - 10,00 s.

100m:

1. Kusy Emilia - Sopot - 13.24 s.

2. Okuń Julia - Gdynia - 13,27 s.

3. Mularczyk Izabela - Sopot - 14,07 s.

300m:

1. Szewczyk Daria - Sopot - 45,94 s.

2. Talar Magda - Sopot - 49,30 s.

3. Jachorek Wiktoria - Sopot - 49.64 s.

600m:

1. Guzińska Justyna - Pinczyn - 1,47,5 s.

2. Czaja Zuzanna - Osieczna - 1,47,6 s.

3. Stolarczyk Laura - Sopot - 1,50,6 s.

Skok w dal:

1. Kierszk Marzena - Osieczna - 4,35 m.

2. Kosecka Patrycja - Osieczna - 4,35 m.

3. Chabowska Sylwia - Osieczna - 4,21 m.

Skok wzwyż:

1. Zajączkowska Anna - Gdynia - 1,45 m.

2. Bańkowska Joanna - Sopot - 1,40 m.

3. Narloch Natalia - Karsin - 1,40 m.

Pchnięcie kulą (3 kg.):

1. Tokarska Adrianna - Gdynia - 8,87 m.

2. Suchocka Klaudia - Gdynia - 8,85 m.

3. Racławska Kinga - Lubichowo - 8,16 m.

Rzut piłeczką palantową:

1. Błecka Aleksandra - Lubichowo - 43,5 m.

2. Stangel Weronika - Lubichowo - 42,00 m.

3. Lipka Angelina - Lubichowo - 39,00 m.

Sztafeta 4x100m:

1. Sopot - 55,9s

2. Osieczna - 57,5s

3. Kosakowo - 57,8s

 

BIEG TRENERÓW ENERGA ATHLETIC CUP:

1. Czaja Bogdan - trener z Osiecznej

2. Andrzejczak Paweł - trener z Sopotu

3. Ambroziak Dariusz - trener z Lubichowa

 

 

 

Do góry strony

« powrót do listy wyników



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory