Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

DRUŻYNY

Poznaj szkoły biorące udział w Programie „Energa Athletic Cup”

Ośrodek: Kaliska
Adres: Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach ul. Długa 53 83-260 KALISKA, Trener: Andrzej Sroka
Druzyna Kaliska
Zawodnicy:
Stoją od lewej: Kaszubowski Jakub, Piekarczyk Maciej, Szumacher Damian, Tuszkowski Karol, Ługowski Jakub, Rogaczewski Bartosz, Radkowski Radosław, Matern Damian, Dąbrowski Dawid, Mosińska Paulina, Jankowska Wiktoria, Szumacher Paulina, Kraińska Klaudia, Felińska Agata, Burczyk Weronika, Sieracka Kinga, Różewicz Natalia, Plata Konrad, Kamińska Milena, Chrzanowski Jakub, Szumacher Szymon, Kasprzak Karolina, Szumacher Emilia, Rożek Mateusz, Szumacher Miłosz

Ośrodek: Osieczna
Adres: Zespół Szkół Publicznych ul. Mickiewicza 1 83-242 Osieczna
Trener: Stanisław Stosik

Zawodnicy:
Tomasz Połom, Weltrowski Piotr, Kosecki Mikołaj, Dominik Czaja, Dawid Loryński, Jakub Kolasiński, Rafał Kelbratowski, Zuzanna Czaja, Kacper Kosecki, Dawid Sarek, Katarzyna Szarmach, Przemysław Glaza, Dżesika Bluma, Jacek Ossowski, Kamila Kolasińska, Karol Szramka, Dominik Czarnecki, Kierszk Marzena, Michał Stosik, Mateusz Kelbratowski, Poćwiardowska Anna, Patrycja Kosecka, Tomasz Linda, Melnicka Sandra, Andrearczyk Krystian

Ośrodek: Lubichowo
Adres: Publiczne Gimnazjum w Lubichowie ul. Ks. Lorenza 8 83-240 Lubichowo Trener: Dariusz Ambroziak

Zawodnicy:
Dawid Dąbrowski, Jakubowska Lucyna, Kielbratowski Dawid, Klesz Marek, Klugmann Mateusz, Kośmiński Dawid, Kwiatkowski Tomasz, Landowska Daniela, Landowska Judyta, Lewandowski Tomasz, Nagórski Dawid, Piotrzkowski Marcin, Rózga Simon, Różyński Adrian, Szefer Adam, Szulc Damian, Wąs Daniel, Wittka Krzysztof, Wittka Piotr, Żol Katarzyna

Ośrodek: Karsin
Adres: Zespół Szkół Nr 1 ul. Długa 167 83-440 Karsin
Trener: Henryk Szultka, Krzysztof Narloch - nauczyciel z SP Osowo, Jolanta Lipska - nauczycielka z ZS Wiele.

Zawodnicy:
Muchowski Maciej, Czapiewska Weronika, Wesołowski Patryk, Łosiński Marcin, Rompca Krzysztof, Rogacka Wiktoria, Westfal Bartek, Łosiński Krzysztof, Brzeziński Adrian, Lorbiecka Kamila, Seweryn Patryk, Dobek Patryk, Szultka Piotr, Pstrong Kordian, Baczyński Dawid, Kulas Monika, Czapiewska Anna, Czapiewska Marta, Lipska Agnieszka, Żuchowski Szymon, Biegniewski Majkel, Kniter Agata, Lipski Remigiusz, Neumann Magdalena, Czapiewski Paweł, Milena Gruchała Węsierska, Brunke Julian, Nikodem Lipski, Pryba Dawid, Widera Maria, Sikorska Patrycja, Sumionka Filip, Brzezińska Anna, Pałubicka Regina, Czapiewska Karolina, Janikowski Paweł, Durajewski Dawid, Żabiński Marcin, Cherek Mateusz, Sałata Rafał, Wałdoch Kazimierz, Wyszyński Michał, Przytarski Krystian, Żywicki Damian, Janke Martyna

Ośrodek: Gdynia
Adres: Zespół Szkół Nr 10 ul. Leopolda Staffa 10, 81-597 Gdynia
Trener: Bernard Werner

Zawodnicy:
Patrycja Kropidłowska, Magda Kupińska, Aleksandra Ogonowska, Sylwia Osińska, Kasia Piekarska, Izabela Szefler, Klaudia Szomborg, Anna Waleczkowska, Katarzyna Wiśniewska, Sebastian Cichosz, Karol Dobrzyński, Bartosz Bednarz, Marek Bień, Kamil Gładkiewicz, Mateusz Ligocki, Paweł Miszkier, Mateusz Mleczek, Szymon Okuń, Przemysław Rygielski, Jakub Szefler, Piotr Szefler, Maciej Bielas, Marcin Żmuda, Maciej Karalewicz, Aleksander Iwański, Jakub Klimkiewicz, Adriana Zielonka, Klaudia Otta, Adriana Tokarska, Anna Sawoń

Ośrodek: Kolbudy
Adres: Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego ul. Wybickiego 33, 83-050 Kolbudy
Trener: Henryk Skwirowski



Zawodnicy:
Monika Damps, Natalia Kuna, Katarzyna Wojcichowska, Błyskal Bartosz, Puziuk Ewelina, Karolina Lindsted, Karolina Kwiatkowska, Malek Maciej, Ewelina Grudzień, Edyta Mydłowska, Kamila Lisakowska, Jolanta Sołczyk, Łukasz Klein, Maciej Gosch, Marcin Wałdoch, Kamil Graczyk, Waldemar Zajączkowski, Bartosz Chodkowski, Maciej Chodkowski, Paweł Cyman, Daniel Paprocki, Michał Klein, Patryk Klein, Piotr Laskowski, Bartosz Dębczak

Ośrodek: Pinczyn
Adres: Zespół Kształcenia i Wychowania ul. Sportowa 8, 83-251 Pinczyn
Trener: Alicja Kubik

Zawodnicy:
Guzińska Justyna, Kurszewska Sandra, Lesner Malwina, Stangel Dorota, Pawelec Marta, Brachowska Paulina, Nierzwicka Izabela, Kubik Karolina, Wilczewska Małgorzata, Koprowska Justyna, Skoczek Magdalena, Konieczka Weronika, Wysocka Agnieszka, Sikora Szymon, Bielang Seweryn, Makowski Mateusz, Pozorski Piotr, Szyc Weronika, Półtorak Klaudia, Saks Paulina, Koprowska Sylwia, Duraj Natalia, Wołoszyn Ewelina, Nierzwicka Marta, Kurszewski Dawid, Fabich Daniel, Mróz Damian, Machalewski Marcin, Wojciechowski Zachariusz, Ossowski Radosław, Bieliński Piotr, Koprowski Wojciech, Stolz Szymon, Duszak Karol

Ośrodek: Kiełpino
Adres: Zespół Szkół w Kiełpinie ul. Szkolna 29, 83-300 Kiełpino.
Trener: Dariusz Kurzewski

Zawodnicy:
Klawiter Marek, Leman Kacper, Pakur Rafał, Wróbel Błażej, Żołnowska Izabela, Katarzyna Arndt, Klas Paulina, Poleska Katarzyna, Klawiter Paweł, Szymichowski Łukasz, Kryszewski Andrzej, Kaszyński Krzysztof, Burda Damian, Labuda Patryk, Formella Juliusz, Mielewczyk Michał, Lubak Korneliusz, Gmiterek Paweł, Konkol Tymoteusz, Litwin Rafał, Górniak Adrian, Pettke Damian, Pek Klaudiusz, Waciński Maciej, Stencel Przemysław, Toporek Rafał, Klinkosz Dominika, Górniak Paulina, Piekarska Laura, Piekarska Sara, Choszcz Natalia, Szwichtenberg Julia, Neotzel Małgorzata, Piepiórka Agnieszka, Wrońska Patrycja, Rompski Konrad, Sonntag Tomasz, Kryszewski Konrad

Do góry strony



Energa Athletic Cup - Grupa ENERGA & SKLA

realizacja: Live & VisualFactory