Energa Athletic Cup – Program Lekkoatletyka

AKTUALNOŚĆ

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Toruniu (2010-09-15 10:09:36)

W dniach 11-12 września w Toruniu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Nasz Klub reprezentowała 20 osobowa grupa. Zawody były eliminacjami do Małego Memoriału J. Kusocińskiego czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski Młodzików. Niewątpliwe na największe wyróżnienie zasługują chłopcy ze sztafety 4 x 100 m Zieliński Maciej, Skut Maciej, Smolnicki Łukasz, Zabłocki Aleksander (uczestnicy Programu Olimpijska Energa) podopieczni Pawła Andrzejczaka oraz Henryk Skwirowskiego z Kolbud. Uzyskując rekord życiowy zajęli I m-ce awansując do Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego. Taki sukces przypadł jeszcze dwójce zawodników - Tatianie Kukiełko (trener Ryszard Urbanek), która uplasowała się na II pozycji w biegu na 600 m oraz Łukasz Smolnicki który w biegu na 300 m ppł uzyskał bardzo dobry czas 41,27. Nasz Klub w klasyfikacji generalnej MMM zajął wysokie V m-ce. Serdecznie gratulujemy!